"Читацький паркан"  в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек учні висловили свої думки про шкільну бібліотеку.

Спільно з учнями 5-Б класу та вчителем Юхимчук Т.І. виставка дитячих поробок на тему:"Повторне використання пластикових упаковок".

У багатьох людей ранок починається з чашки ароматного напою - кава. Вона не тільки бадьорить, зігріває і робить наше життя та кожен день трохи краще, солодше і ароматніше, але й єпрекрасним елементом декорування з приємним насиченим ароматом. Тому пропоную Вашій увазі декілька робіт учениць нашого ліцею.

 

 

 

Виставка робіт учнів 5-х класів "Моя листівка"

Ну ось і прийшов до завершення Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Бібліотека за здоровий спосіб життя". На завершення учням та вчителям було запропоновано відвідати Бібліобар "Гурман", який має свою візитівку та особливе меню для найвибагливіших клієнтів.

Куточок " Нашому здоров'ю скажемо - ТАК". Учні мали змогу ознайомитись з матеріалами, які допоможуть їм в подальшому дотримуватись здорового способу життя.

Інсталяція на тему:"Стіна здоров'я".

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек," Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя" 25.10.2017 спільно з учнями 5-В класу та вчителем Зимою Н.В. було проведено урок на тему:"День без паління".

Спільно з 11 філією ЦБС , учнями 5 - В класу ТБЛ та класним керівником Зимою Н. В. було прововедено перший урок на тему: "Європа - наш спільний дім".

Бібліотечний урок з учнями 7 -Б класу та їхнім класним керівником Мацкул О.В.